Logo

Nemocniční informační systém IKIS zlepšuje zdravotnickou péči o pacienty ve skupině AGEL i mimo ni již od roku 2007

+420 702 284 080

O Společnosti

Novinky a média


IKIS úspěšně zavedl eNeschopenky

6.1.2020

I přes počáteční nedostatek informací k novému fungování elektronických neschopenek se týmu IKIS s maximálním nasazením úsilí podařil bezproblémový přechod zdravotnických zařízení se systémem IKIS k nové verzi eNeschopenek.

celý článek


Nové moduly systému IKIS

23.10.2019

IKIS se neustále vyvíjí, aby odpovídal požadavkům uživatelů zdravotnických zařízení, ale také požadavkům trhu v oblasti zdravotních informačních technologií.

celý článek


IKIS umožňuje strukturované zadání medikace pacienta

17.9.2018

IKIS rozvíjí strukturované zadávání údajů do dokumentace i pro medikace pacienta. Informace o léčivech pacienta se tak stávají mnohem přehlednější a práce s těmito daty je pak pro zdravotnický personál jednodušší. Pro maximální využití a účelnost v provozu se na vývoji funkcionality podílela samotná zdravotnická zařízení.

celý článek


IKIS je dostupný v mobilních verzích

21.8.2017

IKIS se přizpůsobuje novým trendům na trhu zdravotnických informačních technologií a rozšiřuje systém o mobilní verze. V současné době nabízí IKIS dvě varianty mobilních aplikací.

celý článek


Uživatelé Klinického informačního systému IKIS ovlivňují další rozvoj systému

20.12.2016

Odborný poradní tým uživatelů IKIS přímo ovlivňuje a plánuje další rozvoj systému. Tým připravil „Dlouhodobou strategií rozvoje IKIS“ ze které vycházejí roční podrobné plány.

celý článek


Videokurzy IKIS v Nemocnici Louny a.s.

6.9.2016

Školení uživatelů v Nemocnici Louny a.s. probíhá formou videokurzů.

celý článek


Anketa aktivních uživatelů IKIS

17.7.2015

Červnového průzkumu se zúčastnilo celkem 1133 anonymních respondentů, z nichž se 83% přihlásilo k profesi lékaře nebo zdravotní sestry.

celý článek


V Olomouci se konala celostátní odborná konference o řízení zdravotnických zařízení

24.10.2014

Koncem října uspořádala společnost Medical Systems, člen skupiny AGEL, v hotelu NH Congress Hotel Olomouc již druhý ročník odborné konference krajského zdravotnictví s názvem Řízení zdravotnických zařízení, regionálních a krajských zdravotnických celků a jejich informační podpora. Celostátní odborné platformy určené k setkávání zástupců krajského zdravotnictví se zúčastnilo zhruba 150 předních představitelů krajů, nejvyššího managementu zdravotnických holdingů a zdravotnických zařízení, ministerstva zdravotnictví a významných zdravotních pojišťoven.

celý článek


Úspěšná mezinárodní certifikace projektových manažerů ve společnosti Medical Systems

2.1.2014

Naše společnost si klade za dlouhodobý cíl neustálé zvyšování kvalifikace a vzdělávání našich zaměstnanců. Našim zákazníkům chceme poskytovat co nejkvalitnější služby a servis a vzdělávání našich zaměstnanců je jedním z důležitých kroků k tomuto cíli.

celý článek


Kardiologické centrum AGEL v Pardubicích zahajuje implementaci regionálního nemocničního systému IKIS®

1.9.2013

V těchto dnech byla zahájena implementace nového regionálního nemocničního systému IKIS® a jeho výkaznického modulu Pojišťovna IKIS® v pardubickém Kardiologickém centru Nový systém regionálně spojuje zdravotnická zařízení spadající do skupiny AGEL a nový modul na vykazování zdravotním pojišťovnám bude sloužit k lepšímu a přehlednějším vykazování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám. Následně bude do nemocnice naimplementována i klinická část systému IKIS®.

celý článek


Implementace regionálního nemocničního systému IKIS® v ostravské Vítkovické nemocnici přináší nové možnosti

9.3.2013

Ve Vítkovické nemocnici v Ostravě byl v těchto dnech spuštěn nový regionální nemocniční informační systém IKIS®. Věříme, že nový systém časem také ocení,“ říká ředitelka Vítkovické nemocnice MUDr. Marie Marsová s tím, že nový systém je zaměřený právě na pacienta a jeho komfort.

celý článek


Implementace regionálního nemocničního systému IKIS® ve šternberské nemocnici ukázala své výhody v praxi

17.11.2012

V Nemocnici Šternberk byl jsme úspěšně naimplementovali regionální klinický informační systém IKIS®. Nový informační systém dále zlepšuje ochranu osobních údajů, zároveň lze díky vzájemnému propojení mezi nemocnicemi dohledat předchozí vyšetření pacienta v rámci jednotlivých zařízení skupiny AGEL.

celý článek